Созопол разби Загорец и се върна към победите(ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Отборът на Созопол победи с 5:1 Загорец в поредната контрола от лятната подготовка. След две поредни загуби у дома от Пирин Благоевград и Спартак Варна,възпитаниците на Маргарит Димов се върнаха към победите. Победата над Загорец бе излъчена пряко и в Kotasport.com.
Неостаряващият Диян Молдованов откри след центриране от корнер, след като засече отблизо топката с крак в мрежата след 9 минути игра.Борис Тютюков след още девет пресече неразчетено връщане, преодоля вратаря и на празна врата вкара втори гол.

Борис Тютюков в 30-тата минута вкара втория си гол в мача след центриране отляво, с глава от ъгъла на вратарското поле и направи резултата класически.

Кристиян Парашкевов  след  70минути игра с техничен удар прехвърли излезлия да го пресрещне на границата на наказателното поле вратар и покачи на 4:0.Голмайсторът Венцислав Гюзелев в 81-та минута овладя на гърди встрани от точката за изпълнение на дузпа и в долния десен ъгъл се разписа за 5:0. Гостите стигнаха до почетен гол в последна минута на срещата.