0
sozopol karnobat
-
-

Созопол постигна нов категоричен успех в контролите от зимната си подготовка. Този път „небесносините“ буквално премазаха отбора на Карнобат, побеждавайки с 8:0. Двубоят се проведе на стадиона в Руен.

Първото полувреме с нищо не предвещаваше разгромния резултат. Живко Петков даде аванс на морския тим чак в 37-ата минута, а Мариян Димитров удвои 120 секунди преди края. Така първите 45 минути завършиха при резултат 2:0.

През втората част пред вратата на Карнобат се развихри истинска буря, а головете заваляха един след друг. Тон за ремикса на предаването „Гол след гол“ даде Антонио Ласков в 59-ата минута, като по този начин оформи класическото 3:0. Последва рецитал на Живко Петков, който реализира нови 3 попадения (63′, 68′ и 70′), с което завърши мача с четири гола. В 83-ата минута и Галин Димов се разписа, а Антонио Ласков в 89-ата минута, с втория си гол в двубоя, оформи крайното 8:0.