0
sozopol gigant (26)
-
-

Созопол победи като домакин Гигант(Съединение) с 3:2 в един много интересен и динамичен двубой от Трета лига – Югоизток.  Борислав трендафилов откри резултата още в  3-та минута  с глава отблизо след центриране отдясно.

Седем минути по -късно отново   Трендафилов реализира след удар  отблизо и пас на Джоб Руни 2:1. Християн Казаков намали за  гостите в 24- та минута с  далечен изстрел в долния десен ъгъл .

Диян Молдованов отбеляза трети гол за Созопол в  51-ва минута от  дузпа за игра с ръка,  след странична ножица на Антон Узунов . Крайното 3:2 фикира  Казаков в  65-та минута  с глава, в дясната греда и в мрежата.

В следващите минути възникна напрежение между двата отбора, от щабовете влязоха да ги разтърват. От Созопол претендираха за червен картон  за удар без топка, откъдето тръгна всичко. В 91 -та минута втори жълт и червен червен картон бе даден  на  Иван Скерлев от Гигант

Двубоят беше излъчен на живо от KotaSport TV.