Созопол помрачи дебюта на Георги Чиликов начело на Черноморец (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Созопол победи Черноморец в контролна среща. На стадион „Арена Созопол“ домакините се наложиха с 3:0.

Двубоят бе неофициален дебют за Георги Чиликов начело на „акулите“. Той бе излъчен на живо във Фейсбук страницата на KotaSport.com.

Бургазлии започнаха по-активно срещата, но още с първата си контра Созопол поведе. В 6-ата минута новото попълнение Ерик Почански получи на границата на вратарското поле и на празна врата не сгреши за 1:0.

В 42-ата минута „небесносините“ удвоиха аванса си. Венцислав Гюзелев излезе сам срещу вратаря и без проблеми го преодоля за 2:0.

Четвърт час преди края на редовното време Созопол оформи класиката в резултата. След центриране отдясно, Димитър Жеков засече неспасяемо с глава за крайното 3:0.

В самия край на мача гол на Созопол бе отменен заради засада. Буквално в последната секунда пък Тома Ушагелов получи червен картон за реплики.