0
b 14306 i yBeurezIz6BbiADbz2NA
-
-

овакът на футболната сцена у нас Звезденбург Бургас загуби от Созопол в Турнира за Аматьорската купа. Надпревара която е извън шампионатния цикъл.

Участникът в Б областна група отстъпи с 1:3 на созополчани които се подвизават две групи нагоре във футболната стълбичка- Югоизточна В група.

Логично фаворитът взе своето макар първото полувреме да бе равностойно и непредвидимо. Звезденбург откри чрез Васил Даменлиев, а малко по- късно бургазлии имаха уникална възможност за удвояване на резултата. Преди края на първата част, Мартин Газиев изравни за Созопол. По добрата физическа подготовка на созополчани си каза думата и през второто полувреме отбелязаха две попадения, дело на Шарденов и чернокожия Уилсън. В предния кръг Звезденбург отстрани Нефтохимик, а Созопол победи отбора на Карнобат.