Созопол отстъпи на Добруджа в бойна контрола с 6 червени картона (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Созопол загуби от Добруджа в контролна среща. На собствения си стадион край морето „небесносините“ отстъпиха с 1:2. Освен с резултата, проверката ще се запомни и с много нерви, придружени с 6 червени картона.

Гостите започнаха ударно и поведоха още в 6-ата минута. Точен за 0:1 бе Денислав Ангелов.

Созопол натисна и успя да изравни в 20-ата минута. Венцислав Бенгюзов бе фаулиран в наказателното поле и главният съдия отсъди дузпа. От бялата точка Деян Молдованов бе точен за 1:1.

Добруджа реагира мигновено и  5 минути по-късно възстанови аванса си с нов точен удар на Денислав Ангелов.

В 35-ата минута настана най-неприятният момент в двубоя. Съперникови футболисти си размениха реплики, което доведе до масово меле на терена. Наложи се двата щаба да влизат, за да успокояват страстите. В крайна сметка ситуацията приключи два червени картона за футболисти на тима от Добрич и един за домакините – на Деян Молдованов.

През втората част темпото на игра видимо спадна, а положенията и пред двете врати бяха кът. За сметка на това се стигна до ново спречкване, довело до нови три червени картона – пак два за добричлии и един за морския тим – на Венцислав Гюзелев.