Созопол обърна третия отбор на ЦСКА 1948 (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
sozopol cska 1948 3 trebal 9

Созопол победи третия отбор на ЦСКА 1948 в поредна контрола от зимната си подготовка. На стадиона в Каблешково морският тим се наложи с 2:1. Двубоят бе излъчен на живо от KotaSport TV.

ЦСКА 1948 поведе в 12-ата минута. Атанас Апостолов изглеждаше, че е извършил нарушение срещу футболист на Созопол и всички спряха да играят. Фал обаче не отсъден, което позволи на Апостолов да излезе сам срещу вратаря и да го преодолее за 0:1.

До края на полувремето младите „армейци“ имаха няколко добри ситуации да удвоят аванса си, но не успяха да се възползват от тях. Созопол от своя страна пропусна изгодна ситуация в последните секунди.

През втората част Созопол пое инициативата и успя да изравни в 50-ата минута. Мариян Димитров бе точен от дузпа за 1:1.

Последваха няколко пропуска на „небесносините“, преди в 85-ата минута те да осъществят пълен обрат. Галин Димов центрира отлично на границата на вратарското поле, където Живко Петков засече неспасяемо с глава за крайното 2:1.