Созопол изпусна Ямбол край Тунджа

0
-
-

Созопол и Ямбол не излъчиха победител в контролна среща. На стадиона край река Тунджа съперниците си размениха по едно попадение за крайното 1:1. Гостите могат да съжаляват, че не победиха, тъй като при 1:0 в тяхна полза изпуснаха дузпа.

Созопол поведе в 29-ата минута. Новото попълнение на „небесносините“, които в днешния мач играха във винени екипи, Тома Ушагелов се разписа за 0:1.

120 секунди по-късно гостите получиха право да изпълнят дузпа. Иван Тренчев обаче не успя да се разпише от бялата точка.

Четвърт час преди края на мача Ямбол успя да изравни. Домакините се възползваха от груба индивидуална грешка на вратаря Стамен Бояджиев при изнасянето на топката, а Влади Милев реализира за крайното 1:1.