Созопол изпусна Септември, панамец герой (ВИДЕО)

0
-
-

Созопол изпусна победата срещу Септември (Симитли) в мач от 27-ия кръг на Втора лига. На стадион „Арена Созопол“, „небесносините“ доминираха, но веднъж гредата и на няколко пъти панамският страж на гостите спряха възпитаниците на Маргарит Димов. Така двубоят приключи при 0:0.

В 3-ата минута удар на Китан Василев от фал премина покрай вратата. В 18-ата минута Михайлов също пропусна за гостите.

В 53-ата минута Созопол можеше да поведе. Борис Тютюков засече с глава центриране от фал. Топката обаче кацна на напречната греда и излезе в аут.

В 67-ата минута Ласков стреля от пряк свободен удар от удобна позиция, но Тейлър улови.

120 секунди по-късно Цветомир Тодоров засече от въздуха центриране отдясно. Тейлър обаче с невероятна намеса изби отиващата в долния му десен ъгъл топка.

В 75-ата минута Ариф Ферадов бе изведен сам срещу вратаря. Тейлър обаче отново показа висока класа и спаси удара.

Созопол: Андонов, Димитров, Молдованов, Радев, Жеков, Тютюков, Ласков, Яни Николов, Ферадов, Тодоров, Колев

Септември Симитли: Тейлър, Лулейски, Михайлов, Мунин, Петров, Василев, Михайлов, Крум Николов, Стоилков, Траянов, Иванов