Созопол излъга Несебър в поредната контрола(ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Отборът на Созопол победи с минималното 1:0 Несебър като гост. Това бе втора поредна победа като гост за възпитаниците на Маргарит Димов,след като миналата събота победиха с 3:1 Добруджа в Добрич.За Несебър пък загубата бе втора поред у дома, след 1:3 със Спартак Варна. Срещата бе излъчена директно в KOTASPORT TV.
По-интересните неща в мача се случиха през второто полувреме. В 46-тата минута Дросев остана сам срещу вратаря, но Васенев спаси. Четири минути по-късно Ариф Ферадов вкара единствения гол в мача. Той остана сам срещу вратаря след пас на Лефтеров и не сбърка. В 62-та минута Васенев спаси удар на останал сам срещу него футболист на Несебър. Така Созопол спечели поредна победа в контролите.