Созопол и Черноморец не излъчиха победител в нервен мач (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Отборите на Черноморец Бургас и Созопол завършиха наравно 1:1 в поредната футболна контрола от зимната си подготовка, играна на терена с изкуствено покритие в село Руен. Мачът бе предаван директно от KotaSport TV във Фейсбук страницата на Kotasport.com.

Двата отбора направиха здрав мач, като през първото полувреме имаше много нерви. На два пъти те прераснаха и в по-сериозни спречквания.

В 55-тата минута Мариян Тонев със силен удар от границата на наказателното поле нацели лявата греда.

След още 4 минути Антон Узунов нахлу на скорост в наказателното поле и останал сам срещу вратаря Росен Андонов откри резултата.

В 75-ата минута Сава Савов от Созопол също удари напречната греда с удар от около 30 метра.

Минута по-късно Диян Молдованов изравни за от дузпа, отсъдена за фал срещу Ариф Ферадов.

В 82-та минута отново Савов остана сам срещу вратаря, и отново улучи гредата, този път – лявата.