Сокол писа отличен на Борислав за Купата

0

Сокол (Марково) разби с 6:1 Борислав (Първомай) в мач за Купата на АФЛ – областен етап. Гостите от Първомай бяха апатични и не подходиха с желание в този мач, което се отрази видимо на играта им, а и на резултата. Срещата се развиваше относително нормално, като резултат, през първата част, която завърши 2:1 за Сокол. През второто полувреме първомайци, които завършиха мача с човек по-малко, инкасираха цели 4 безответни гола. Така тимът от Марково стратира годината с изразителна победа и продължава напред в турнира.

В следващия кръг тимът на Сокол почива заради нечетния брой участници и чака на обласния финал победителят от двойката Гигант (Съединение) – Левски (Карлово).

Многото въпросителни пред Борислав (Първомай) остават, но със сигурност с подобно отношение към официални срещи тимът не го чака нищо добро.