„София Запад“ отново спечели „Синьо лято“! Над 500 гости уважиха надпреварата

0
sinio lqto 53 1

Поредното издание на ежегодния левскарски турнир „Синьо лято“ бе спечелено отново от „Левски – София Запад“ и се радваше на изключително сериозен интерес. Над 500 гости присъстваха на надпреварата, която и тази година се проведе в курортен комплекс „Албена“. Участие в нея взеха 26 отбора от цялата страна.

Тази година състезанието беше посветено на 70-та годишнина от рождението на голямата легенда на „Левски“ и България Павел Панов.

Победител за поредна година стана „Левски – София Запад“ след успех на финала над „Blue boys Троян“. Третото място остана за „Синя Кръв“ (Асеновград), които в малкия финал победиха „Левски“ (Карлово).

За най-добър футболист бе избран Сами от „Левски-София-Запад“, който стана и голмайстор на турнира, а приза за най-добър вратар отиде при Васил Христов от „Ултра Варна“.

Надпреварата бе уважена от мажоритарния собственик на „ПФК Левски“ г-н Наско Сираков и члена на Управителния съвет на клуба г-н Илия Христов.

Турнирът се проведе с подкрепата на Националният клуб на привържениците на „Левски“, Тръст „Синя България“, „Levski Family“ и ръководството на к.к. „Албена“.