0
nesebar lokomotiv plovdiv 2 dubal
-
-

Отборът на Локомотив II (Пловдив) продължава с впечатляващото си представяне в Югоизточната Трета лига. “Черно-белите” изковаха девета поредна победа в първенството, като този път сразиха с 3:0 лидера Несебър край морето.Двубоят бе предаван на живо от KotaSport TV.

Домакините допуснаха тежко поражение у дома, което бе неочаквано. Тимът обаче все още има актив за атака на професионалния футбол.

Локомотивци поведоха в резултата в 59-ата минута. Кръстьо Банев нахлу в наказателното поле и асистира на Иван Арамазов за 0:1. В 62-ата минута пловдивчани удвоиха своята преднина. Сами Мехмедов изведе на добра позиция Петър Андреев, който не сбърка за 0:2. Крайното 0:3 бе оформено от Кръстьо Банев в 85-ата минута.