След като се прочу в професионалния футбол, Верея се пробва и в плажния

0
-
-

Локомотив (Варна) записа първа победа в държавното първенство по плажен футбол. Новаците биха домакина Верея (Стара Загора) след изпълнение на дузпи. В редовното време и продължението резултатът бе 3:3. Така, според регламента, „железничарите“ получават само една точка за класирането.
Те поведоха с 3:0 още в първите шест минути. Това стана след два много красиви гола на опитния Любомир Пенев и едно попадение на Николай Стойчев. Футболистите на Верея, които също са новаци, обаче не се предадоха и успяха да намалят още преди края на първата третина. Точен бе Тодор Динев. Той продължи с добрите си изяви и с по едно попадение във втората и третата част прати мача в продължение. Там нови голове не паднаха и така се стигна до изпълнение на дузпи, при които играчите на Никола Николов бяха по-точни. Верея пък губи за втори път по този начин, след поражението от Любимец -13 в Бургас преди месец.
Днес Локомотив открива програмата в 14,45 ч. срещу Любимец-13, а в 16,15 ч. е мачът МУ-Варна – Верея.