След 339 дни и тежка контузия,нападател на Монтана се завърна с гол!

0
-
-

Отборът на Монтана започна с равенство серията си от контолни срещи от лятната предсезонна подготовка, след като направи 1:1 като гост на Спортист (Своге).Срещата ще остане паметна за нападателя на Монтана Сергей Георгиев. Той се завърна на терена,при това с гол, след дълги 399 дни далече от футболния терен заради тежка контузия.

Първото полувреме Монтана създаде куп положения за гол, но Пехливанов, Румен Георгиев-Джако и на два пъти Йорданов изпуснаха да се разшишат. Вместо това в 21-та мин. след грешка в централната част на терена домакините организираха бърза контратака и Иванов вкара сам срещу вратаря.

Четири минути след почивката удар на Ивелин Георгиев се отби от напречната греда. Монтанци удариха още две греди чрез Сергей Георгиев и Мехди Уамри. Именно след последната такава Сергей Георгиев довкара за 1:1 и така ознаменува с гол завръщането си в игра.

Пъстрина спечели турнира на изхвърлените от БФС,Бербатов награди призьорите(ВИДЕО)