Славия загуби и от Войводина пред погледа на Ясен Петров! Хора от двата щаба бяха съдии над 20 минути

0
Снимка: kc-camapa.ru
-
-

Славия загуби и втората си контрола от лагера в Турция. Този път „белите“ отстъпиха само с 0:1 на Войводина Нови Сад. Любопитно бе, че съдийската бригада закъсня за началото на мача. Срещата трябваше да започне в 15:00 часа, но заради проблем с автомобила на съдиите, мачът стартира с над 25 минути закъснение, след като човек от щаба на Войводина стана главен рефер, а хора от щаба на „белите“ влязоха в ролята на странични съдии.

Селекционерът на националния отбор – Ясен Петров, както и този на младежкия ни тим – Александър Димитров, бяха на трибуните, за да гледат сблъсъка на живо.

В самото начало на срещата бе свирена дузпа за Войводина. Миодраг Гемович стреля, но Георги Петков спаси.

В 22-ата минута, след изпълнение на корнер, играч на Славия опита удар с глава, но стражът на Войводина боксира.

Малко след това пристигна и съдийската бригада, която бе посрещната с аплодисменти при влизането си на терена.

Войводина стигна до победата в 70-ата минута. Удар на футболист на сърбите бе избит от Вуцов, но при добавката Богдан Младенович не сгреши за 0:1.

Секунди по-късно Петър Патев центрира към Ерол Дост, но ударът на новото попълнение на Славия прелетя встрани от вратата.

Малко преди края мача, Калоян Кръстев вкара топката в мрежата на Войводина, но попадението бе отменено заради засада.

Славия: 1. Георги Петков (к), 4. Петър Патев, 23. Емил Виячки, 6. Костадин Велков, 19. Филип Антовски, 77. Георги Вълчев, 17. Ерол Дост, 29. Петър Вуцов, 11. Радослав Кирилов, 71. Емил Стоев, 8. Димитър Рангелов

Войводина: 20. Н. Симич, 3. Деветак, 11. Джорджевич, 20. Джурич, 16. Андрич, 18. Дринчич, 19. Новевски, 21. В. Симич, 2. Бйекович, 28. Гемович, 23. Мъркаич.