Славия удари Берое насред Стара Загора и разлюля стола на Томаш! „Оставка“ огласи стадиона (ВИДЕО)

0

Славия победи Берое в мач от 13-ия кръг на efbet Лига. „Белите“ се наложиха с 2:1 като гости и със сигурност разлюляха сериозно стола на старши треньора на старозагорци – Александър Томаш. След последния съдийски сигнал, викове „Оставка“ от привържениците на домакините огласиха стадиона.

В 14-ата минута Яя Меледже стреля, топката рикошира в Мартин Камбуров и премина над напречната греда.

Славия започна ударно втората част и поведе в 50-ата минута. Центриране на Шоколаров не бе изчистено добре, Георги Йомов спря на гърди и от въздуха разстреля вратаря на домакините за 0:1.

Берое успя да отговори в 67-ата минута, когато изравни. Камбуров пусна вдясно на наказателното поле към Бригидо, който центрира в наказателното поле. Иван Минчев засече с глава, насочвайки топката към далечната греда за 1:1.

В 75-ата минута Славия отново поведе. След центриране отляво на Христо Попадийн, топката стигна в наказателното поле до Радослав Кирилов, който опита до овладее, но вместо това се получи пас към Галин Иванов. Последният пък без забавяне стреля в долния десен ъгъл за 1:2.