Славия с победа в дебюта на Бакеро

0
slaviq lokomotiv plovdiv (8)

. Славия победи Монтана с 3:1 в контрола, играна в Банско.Това беше  неофициален дебют начело на „белите“ на легендарния капитан на Барселона Хосе Мария Бакеро. Капитанът на столичния тим Галин Иванов откри резултата с точен удар в 14-ата минута. Петър Атанасов изравни след разбъркване във вратарското поле на славистите в 79-ата минута. След 180 секунди Емил Стоев намери мрежата зад вратаря на Монтана от дузпа. В края Роберто Райчев оформи крайния резултат с красив гол.

Галин Иванов откри резултата с прецизен удар в 14-ата минута. Капитанът на „белите“, играещи в сиви екипи, намери мрежата с хубав изстрел в далечния ъгъл – 1:0 за Славия. Малко след това Димитър Буров отблизо можеше да огорчи ветерана Георги Петков под рамката, но до изравняване не се стигна.

През второто полувреме срещата вървеше равностойно, като в 79-ата минута „сините“ достигнаха до изравняване. Центриране отляво, насочено към Ивелин Георгиев. Емил Стоев покачи на 2: 1 от дузпа.

Крайното 3:1 оформи Райчев в 90-та минута.