Славия почете паметта на двете деца от школата

0
viber image 2026 06 25 19 20 53 301.l
- -

Славия почете паметта на двете деца от своята школа, които загинаха при тежката катастрофа на магистрала „Тракия“.

Малките футболисти, родени през 2017 година, бяха почетени пред стадион „Александър Шаламанов“ на 25 юни вечерта.

Пред дома на „белите“ се събраха дойдоха и от ЦСКА в лицето на Петър Занев, който постави венец в памет на дечицата. От Локомотив София също почетоха паметта на „белите“ таланти.

Децата от набор 2017 пък се събраха пред един от тренировъчните терени, където също бяха поставени цветя и предмети в памет на двете деца.

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани