Славия отстъпи на Сочи

0
slaviasofia.l

Славия допусна поражение с минималното 0:1 от руския Сочи в последната си контрола по време на лагера в Турция. Единственото попадение в срещата реализира бразилецът Мигел.

„Белите“ победиха Балкан Ботевград в София, след което надвиха Женис Атана в Турция, където загубиха от Рубин Казан и направиха равенства с Кубан Краснодар и Спартак Кострама.

За момчетата на Златомир Загорчич предстои домакинство срещу Берое в първия шампионатен мач за годината. Мачът на „Александър Шаламанов“ е на 17 февруари от 14:30ч.

Сочи стигна до първата възможност в мача срещу Славия в деветата минута, когато Саул Гуариарапа отправи удар от малък ъгъл, който не затрудни Светослав Вуцов.

В 23-ата минута Тони Тасев изведе Галин Иванов на голова полиция, а той отправи удар по земя с десния крак, но на сантиметри покрай вратата.

В 58-ата минута Сочи излезе напред в резултата, когато бразилският халф Мигел бе изведен в наказателното поле и от близка дистанция не сбърка, а това бе и единственият гол в мача.

Стартов състав на Славия: 21. Светослав Вуцов – 17. Ерол Дост, 6. Мартин Георгиев, 4. Виктор Генев, 37. Венцислав Керчев – 71. Кристиян Стоянов, 73. Иван Минчев, 33. Галин Иванов (К) – 88. Тони Тасев, 23. Денислав Александров, 55. Николай Христов