Славия отнесе Пирин (ГД)

0

Славия победи Пирин (Гоце Делчев) в контролна среща. На основния терен на спортен комплекс Евима в Банско „белите“ се наложиха с 4:0.

В 7-ата минута резултатът беше открит от Костадин Велков, който се оказа на точна позиция отблизо и намери мрежата – 1:0.

В 13-ата минута гредата помогна на вратаря Абди Абдиков след изстрел на Тони Тасев.

В 40-ата минута Славия получи право да изпълни дузпа, която Калоян Кръстев превърна без проблеми в гол – 2:0.

В 51-ата минута продължително разбъркване в наказателното поле на Пирин, доведе до удар с глава на Кръстев при далечната греда и 3:0 за играчите от столицата.

В 74-ата минута Тони Тасев оформи крайното 4:0.

Славия: 1. Георги Петков, 5. Мартин Атанасов, 6. Костадин Велков, 23. Емил Виячки, 18. Димитър Стоянов, 29. Петър Вуцов, 22. Дарко Тасевски, 20. Филип Ангелов, 11. Тони Тасев, 83. Александър Златков, 9. Калоян Кръстев.

Пирин (ГД): 1. Абди Абдиков, 5. Любомир Гуцев, 3. Иван Грънчаров, 20. Мартин Кочанов, 19. Петър Кепов, 8. Петър Лазаров, 4. Живко Грозданов, 21. Илия Коршумов, 11. Павел Головодов, 6. Илия Карапетров, 17. Ибрахим Алим.