Славия изпусна разгромили Ботев (Пд) украинци (СНИМКИ)

0
-
-

Славия завърши 2:2 с украинския Олександрия в първата си контрола от лагера в Турция. Вчера украинците разгромиха с 4:0 Ботев Пловдив.

В 15-ата минута Ради Кирилов пропусна, останал очи в очи със стража на Олександрия.

В 34-ата минута украинският тим поведе от дузпа, отсъдена за нарушение на Андреа Христов срещу Шастал. Точен от бялата точка бе Васил Хритсук.

240 секунди по-късно Радослав Кирилов изравни с красив фалцов удар извън наказателното поле.

В самия край на първото полувреме шансът спаси българския тим от втори гол във вратата на Петков, след като топката срещна напречната греда.

През втората част отборът на Славия излезе с изцяло подменен състав.

Страхотна атака на Славия в 58-ата минута завърши с центриране на Петър Патев към Ивайло Димитров. Нападателят отблизо засече с глава, ознаменувайки завръщането си при “белите” с гол за 2:1.

В 71-ата минута Олександрия изравни след груба грешка на защитата на “белите” при изнасянето на топката и с лек удар вкара във вратата на Стергиакис.