Славия и Арда се занулиха

0
slaviq lokomotiv plovdiv (3)

Славия и Арда не излъчиха победител в мач от XXXII кръг на Първа лига. На стадион „Александър Шаламанов“ в столицата съперниците не стигнаха до гол, завършвайки 0:0.

Първият точен удар в мача дойде в 12-ата минута. Отправи го от дистанция Иван Минчев, който обаче не успя да затрудни Господинов.

Скоро след това Тони Тасев центрира на ъгъла на вратарското поле. Емил Стоев засече, но изключително неточно.

След половин час „белите“ по чудо не поведоха. Мартин Сораков получи в наказателното поле, освободи се от съперник и остана напълно необезпокояван на точката за изпълнение на дузпа. Ударът му обаче премина над напречната греда.

В 48-ата минута Анатолий Господинов бе на път да сгреши фатално. Вратарят се засуети и позволи на Мартин Сораков да му отнеме топката. След това обаче се реваншира, избивайки удара на нападателя в корнер.

180 секунди по-късно Сораков нахлу в наказателното поле и стреля силно под гредата. Господинов обаче бе пласиран добре и успя да избие.

В 73-ата Борис Тютюков нанесе удар от наказателното поле към долния ляв ъгъл на вратата. Вуцов обаче демонстрира отличен рефлекс, плонжира и изби с една ръка.

В 87-ата минута удар по диагонала на Роберто Райчев от 8-9 метра мина покрай дясната греда.