Скандал! Владо Николов извади Левски от терена в Пазарджик!

0
45013193 2070694249681384 4157114513839095808 n

Тимът на Хебър (Пазарджик) записа трети успех в Суперлигата, след като се наложи като домакин над Левски София с 3:0 (25:18, 25:19, 25:20) в двубой от трети кръг, изигран в зала „Васил Левски“.
Скандал беляза срещата – мачът бе прекъснат за 20 минути в третия гейм. При резултат 8:4 за домакините старши-треньорът на Левски Владимир Николов извади състава от терена, в знак на недоволство от съдийски решения. След това обаче треньорското ръководство на „сините“ размисли и реши да върне отбора на игрището и мачът бе доигран. Волейболистите на Атанас Петров доминираха в първите две части, като оформяха стабилна преднина. В третата част двата отбора тръгнаха равностойно, след което отборът домакин отново поведе. След прекъсването геймът бе доигран и Хебър записа чиста победа. Най-резултатен бе Александар Ляфтов с 15 точки, Венцислав Рагин приключи с 12 точки (3 блокади). За Левски Иван Панков завърши с 8 точки. „Тигрите“ оглавяват временното класиране, като има в актива си 9 точки (3 победи). Левскарите са пети с 5 точки (2 победи, 1 поражение). В следващия кръг пазарджиклии се изправят срещу Пирин в Разлог, а „сините“ приемат Черно море. Двубоите са на 9 ноември (петък).