Син на легенда на Черноморец бележи гол след гол за ЦСКА

0
pavel jabov

Юношите на ЦСКА, родени 2004 година, постигнаха 17-а победа в 17-ия си мач от началото на сезона. „Армейците“, водени от Атанас Борносузов, се наложиха с 5:0 срещу Царско село в двубой, който се игра в едноименния комплекс.

През първото полувреме с хеттрик се отличи Павел Жабов, Ясен Цеков резлизира едно попадение, а през втората част домакините си вкараха автогол и оформиха крайния резултат, пише cska.bg. Павел Жабов е син на легендата на Черноморец Петър Жабов.

На 12 март от 11:30 часа ще се тегли жребият за полуфиналите в турнира за Купата на БФС. ЦСКА ще се изправи срещу Левски, Лудогорец или Ботев (Пловдив). Първите срещи ще се играят на 21 март, а реваншите – на 28 март.

Съставът на ЦСКА: Иван Маринов (в), Мартин Влаевски, Валентин Ситнилски (к), Габриел Александров, Йоан Лозанов, Георги Чорбажийски, Ясен Цеков, Кирил Великов, Виктор Атанасов, Александър Георгиев, Павел Жабов
Резерви: Милен Младенов (в), Николай Няголов, Ясен Спиров, Васил Найденов, Андрей Димитров, Георги Щаламанов, Александър Божков
Старши треньор: Атанас Борносузов