1
mini optimist silver club 2
-
-

В среща между два от най-добрите тимове в Премиър лигата, Силвър клуб победи Оптимист с 5:3.

В 12-та минута Георги Делчев изведе Силвър напред. Минута по-късно Стаматов вкара втори гол за тима си. В 19-та минута отново Делчев реализирза за гостите и направи преднината сериозна. Последва тотален натиск на Оптимист, чийто играчи успяха изравнят чрез голове на Трайков в 24-та минута, и Тузаков в 27-та и 30-та минута на срещата.

След това дойдоха минутите на Стаматов, който след попадения в 32-та и 43-та минута на мача изведе Силвър клуб с два гола преднина. Оптимист опита всичко, за да стигне до нови попадения, но в крайна сметка и след отлична игра на вратаря Димитър Митев резултатът остана непроменен.