Ще успее ли Черно море да задълбочи проблемите на Армията?(ВЕРОЯТНИ СЪСТАВИ)

0
Снимка: chernomorepfc.bg

ЦСКА-София приема Черно море на стадион „Българска армия“ в мач от третия кръг на efbet Лига. Двубоят е от 20:30 часа, а главен съдия на срещата ще бъде Георги Гинчев.

„Червените“ има какво да доказват на своите фенове след неубедителното начало на сезона. Столичани обаче ще имат тежка задача срещу отбора на Илиан Илиев, който записа две победи от два шампионатни мача дотук.

ЦСКА – София започна с домакински успех над Арда, но в предния кръг се добра до точката на стадиона в „Надежда“ едва в последната минута. През изминалата седмица „червените“ разочароваха и в двубоя от Лигата на конференциите, където завършиха при нулево равенство с Македония (Гьорче Петров), въпреки че цяло второ полувреме играха с човек повече. Очаквано, това предизвика бурно недоволство у феновете, които дори не поздравиха любимците си след сблъсъка в Скопие.

„Моряците“ започнаха кампанията по страхотен начин и спечелиха пълен актив от точки след първите два кръга. Варненци се наложиха над Локомотив (София) като гости и победиха Славия на „Тича“.Двамата треньори нямат сериозни кадрови проблеми. Илиан Илиев очакваше завръщането в игра на голмайстора Евгений Сердюк. Украинският нападател обаче е болен и остана във Варна.

Под въпрос за домакините е националът Георги Йомов, който все още не е възстановен напълно и вероятно няма да бъде рискувано с пускането му в игра.

Преди броени дни от „Армията“ се разделиха с двама футболисти, които се оказаха ненужни на Саша Илич – Яник Вилдсхут и Йоан Баи. В скоро време се очаква Федерико Варела също да напусне клуба.