Шимунджа: Важно е, че не допуснахме попадение

0
Снимка: ludogorets.com

Наставникът на Лудогорец Анте Шимунджа говори след успеха с 4:0 на „орлите“ над Ботев (Враца), който качи тима от Разград на първото място в efbet Лига.

„След четвъртък беше важен момент за нас – по какъв начин ще отговорим в първенството. Нивото срещу Рома беше друго, но отношението ни през първото полувреме във Враца беше много добро. Вкарахме четири гола на не чак толкова добър терен, трябва да сме доволни. Не искахме да спираме през втората част, а червеният картон беше след едно много грубо нарушение.

Важно е, че не допуснахме попадение – това е важно наистина. През втората част не бяхме чак толкова добри, така е, но трябва да сме щастливи от победата. След Европа трябваше да се концентираме в първенството, за мен това беше много важно – целият щаб действаше сериозно за това да се представим добре срещу Ботев (Враца)“, заяви специалистът.