Шеф на АЕК: Войната не е приключила! Левски тотално ни надигра през първото полувреме

0
IMG 0414

В АЕК все още не са сигурни в елиминирането на Левски. Както е известно, тимът от Ларнака победи в първия мач с 3:0. Сериозно рамо за успеха удари португалският съдия Тиаго Мартинш, който изгони без никакво основание с втори жълт картон капитана Живко Миланов.

„Нищо не е решено срещу Левски, въпреки че водим с 3:0 след първия мач. За да не допуснем да се стигне до изненада, трябва да подходим с огромно уважение към съперника. Това, че имаме добър резултат, не означава, че войната е приключила.

Трябва да сме сериозни и да отбележим поне едно попадение. Нека не забравяме, че този съперник тотално ни надигра през първото полувреме на двубоя в Кипър. Имаме още една тренировка и хубавата новина е, че нямаме контузии в състава“, заяви един от шефовете на АЕК – Кириякос Деметриу.