Северна Македония ни разби при младежите

0
-
-

Младежкият национален отбор на България записа тежко поражение в последния си мач от турнира Анталия Къп. Момчетата на Александър Димитров загубиха с 1:5 от връстниците си от Северна Македония. Единственото попадение за българския тим бе дело на Доминик Янков в началото на второто полувреме.Головете за македонците вкараха Марио Илиевски ,Томче Гроздановски , Методи Максимов/2/ и Берат Калкан

Тимът на Северна Македония започна по-силно срещата и поведе с два гола до 30-ата минута. В началото на втората част играчите на Александър Димитров върнаха едно попадение чрез Янков, но последваха нови три във вратата на Светослав Вуцов, които оформиха крайния резултат.

По този начин младежкият ни тим се прибира от Анталия с актив от две победи и една загуба. Преди поражението от Северна Македония играчите ни победиха Украйна и Казахстан.

България: 12. Вуцов, 6. Попов, 4. Х. Петров, 5. С. Петров, 22. Галчев, 3. Бауренски, 13. Станев, 14. Кръстев, 11. Тонев, 8. Янков, 9. Митков