0
00796600
-
-

Септември София победи Монтана като гост с 2:0 в дербито на родната ни Втора лига. С тази победа столичани окончателно отказаха Монтана от битката за първото място. Дори възпитаниците на Владо Иванов-Фугата ще трябва да се бори с Локомотев София и за третото.
Гловете за гостите паднаха в заключителните минути на мача. Най-напред в 79-ата минута Владимир Николов откри, а в първата минута на добавеното време Георги Русев вкара и втори гол. Похвално е,че и двамата са юноши на Септември и се отплатиха за доверието на Милен Радуканов.Домакините от Монтана могат да съжаляват за пропуските си, удариха и греда чрез Сергей Георгиев в 52-ата минута.
За Септември победата бе от изключително значение, с нея те се завърнаха на първото място и изпремариха отново ЦСКА 1948.