Септември удари Литекс на старта(СНИМКИ)

0
-
-

Септември (Симитли) спечели с 2:0 домакинството си на Литекс на старта на сезона във Втора лига в мач игран на осветление.

Домакините от Симитли решиха бързо-бързо мача с два гола през първия половин час. С удар от границата на наказателното поле Владимир Гогов откри резултата в десетата минута, а в 26-ата Руслав Иванов порази за втори път мрежата на ловчанлии от сходна позиция,завършвайки великолепна атака на своя отбор. През второто полувреме домакините отстъпиха инициативата и тимът на Литекс натисна,но без сериозни положения. Към срещата имаше много сериозен интерес. Да подкрепят бившите си съотборници бяха дошли и двама футболисти на ЦСКА 1948 -голмайсторът Андон Гущеров и Марио Топузов.

Така Септември се завърна с победа в професионалния футбол, а за Литекс остават въпросителните преди двубоя със Созопол в следващия кръг. Тимът на Иво Тренчев пък вече мисли за гостуване в село Ерден.