Септември спечели убедително първата си контрола (СНИМКИ)

0
DSC 0036 3

Отборът на Септември (Симитли) победи отбора на Ботев(Ихтиман) с 4:0 в първата си контрола за лятото на стадион „Септември“ . През двете полувремена наставникът на домакините Спас Стоименов заложи на два различни състава, като през първата част играха повечето нови попълнения, а през втората част от основата на отбора.DSC 0031 2 DSC 0006 2

През първото полувреме двата отбора не си вкараха гол.

Първото попадение в мача вкара Асен Топузов в 62-та минута, а само 60 секунди след това Викторио Везаров покачи на 2:0. В 80-та минута, след пас на Везаров, Веско Веско вкара за класическото 3:0. А 5 минути по-късно Лъчезар Дафков реализира последното четвърто попадение за отбора на Септември . На 18-ми юли (сряда) е следващата контрола на отбора от Симитли с Хебър (Пазарджик) , която ще бъде играна на стадиона в Банско.