Септември София започна сезона с равенство в Радомир

0
-
-

Септември София записа идентично на изминалия сезон равенство в първия кръг на Втора професионална срещу отбора на Струмска слава като гост – 1:1.

В 5-ата минута на срещата, Айкут Рамадан изведе Иван Колев, който прати топката във вратата на домакините, но попадението бе отменено заради засада.

В рамките на 5 минути, играчите на Струмска слава пропуснаха да открият резултата на два пъти.

В 25-ата минута хубава атака между Александър Тодоров и Атанас Кабов завърши с удар на Марио Илиевски, който мина покрай страничната греда в корнер. В 26-ата минута пробив на Кабов завърши с няколко последователни удари на „септемврийци“ и само липса на късмет остави играчите на Христо Арангелов без гол.

В 37-ата минута центриране на Айкут Рамадсн завърши с удар с глава на Колев, който бе уловен от Драгомир Петков, а минута по – късно Рамадан стреля хубаво от далеч, но ударът му бе избит в корнер.

В 43-ата минута Асен Георгиев изведе Иван Колев с диагонален пас, но новото попълнение на столичани си поведе дълго топката и Петков стигна пръв до нея.

В 51-ата минута Мартин Ачков стреля от фаул по земя, но отново вратаря на домакините изби в корнер. Няколко минути преди това Николай Банков също се намеси отлично при прострелно центриране.

В 55-ата минута Александър Аспарухов пропусна най – сериозното положение в срещата. Грешка в защита на Иван Арсов изпрати нападателят очи в очи с Николай Банков, но удара му мина далече встрани.

В 72-ата минута Николай Банков отново се превърна в герой за „септемврийци“, след като спаси удар с глава от близо. В 73-ата минута Айкут Рамадан изведе Септември напред в резултата, след като негов удар рикошира и влезна във вратата на Струмска слава.

Две минути по-късбо Симеон Александров бе изведен сам срещу вратаря на домакините, но ударът му бе спасен.

В 80-ата минута Александров изведе Марио Илиевски сам срещу Драгомир Петков, но удара му мина встрани от вратата.

Марица потегли ударно, Спартак (Вн) обърна Нефтохимик! Всички резултати и голмайстори във Втора лига

В първата минута на добавеното време на мача Румен Сандев изравни резултата, след като засече центриране и прати топката във вратата на Николай Банков.

Състав на Септември София: Николай Банков, Александър Тодоров, Асен Георгиев – к., Иван Арсов, Мартин Ачков, Йоан Гаврилов, Айкут Рамадан (90′ – Иван Аврамов), Кристиян Пешов (67′ – Красиан Колев), Иван Колев (56′ – Симеон Александров), Марио Илиевски, Атанас Кабов