Септември изпусна 2 гола аванс срещу Зоря и загуби (ВИДЕО)

0
levski septemvri 1
-
-

Септември София загуби с 2:3 от Зоря Луганск в контролна среща, играна в Турция. Столичани поведоха с два гола, но не успяха да задържат аванса си.

В 14-ата минута Атанас Кабов получи подаване по дясното крило, стреля в близкия ъгъл, но бе спрян от вратаря, топката се върна към Димитър Костадинов и той на празна врата реализира. В 26-ата минута столичани удвоиха след бърза контраатака.

Мартин Петков получи топката на отлична позиция, пусна към Симеон Александров, а той безпроблемно реализира в опразнената врата.

Зоря върна едно попадение в 38-ата минута, когато Игор Кирюханцев получи центриране отдясно и с глава прехвърли вратаря на Септември. В 58-ата минута украинците изравниха, след като се разписа Денис Нагойний.

В 78-ата минута Зоря стигна до обрата. Серхий Булеца с мощен шут и грешка на вратаря вкара за 2:3.