СЕНЗАЦИОННО: Янтра прегази Локо (Сф) насред „Надежда“ (ВИДЕО)

0
-
-

Янтра постигна сензационна победа над Локомотив (София). Възпитаниците на Костадин Ангелов се наложиха с 3:1, при това насред „Надежда“. Така те направиха решителна крачка към спасението си.

Янтра шокира своите домакини в 21-ата минута. След центриране от корнер, Иван Петков засече с глава за 0:1.

Само 7 минути по-късно гостите пратиха столичани в нокдаун. Отново Димитър Видев центрира от корнер, като този път Христо Митев засече мощно с глава за 0:2.

В 54-ата минута Локомотив стигна до гол чрез Красимир Милошев. Попадението обаче бе отменено заради засада.

В 70-ата минута домакините поискаха дузпа, претендирайки за нарушение срещу Милошев. Християна Гутева обаче не посочи бялата точка.

Четири минути по-късно Педро Ферари в наказателното поле, Григор Долапчиев прехвърли с глава излезлия напред вратар на Янтра – Иван Гошев. Топката обаче срещна напречната греда и излезе в аут.

В 83-ата минута Янтра си подпечата успеха. Димитър Видев намери с чудесен пас в дълбочина Тони Иванов. Нападателят избяга от защитата в червено-черно, след което преодоля вратаря Витков и безпроблемно прати топката в опразнената врата за 0:3.

В добавеното време Светослав Диков вкара почетно попадение за Локомотив, оформяйки крайното 1:3.