Счупен автобус и Бдин спряха дубъла на Етър

0
-
-

Бдин завърши 1:1 с Етър 2 в среща от 22-ия кръг на Северозападната Трета лига. Това бе 5-ия мач от пролетния полусезон и пето поредно равенство за видинчани под ръководството на новия си треньор Диан Попов.

Дунав спечели финала за Купата на Североизток(ВИДЕО)

Мачът започна с 35 минути закъснение, тъй като автобусът на етърци се е повредил по пътя за Видин и се е наложило изпращането на бус, който да закара отбора за срещата. До почивката голове не паднаха, като чиста възможност имаше пред Димитър Байдаков.

В 64-ата минута Мохамед Сила насочи с глава центрираната от корнер топка в гредата. При ответната атака Байдаков се пребори за топката, шутира, последва още един удар на Стивън Манолов и топката спря в мрежата – 0:1. Така се стигна до 83-ата минута когато Соколов бе фаулиран в наказателното поле и сам реализира отсъдената дузпа за окончателното 1:1.

Попадението за домакините бе дело на майстора Александър Соколов от дузпа.Бдин събра 12 точки, след като от 17 мача през есенния дял имаше само 7 т.