Сашо Ангелов пое отново Локо ГО!

0
- -

Сашо Ангелов е новият старши треньор на “Локомотив” (Горна Оряховица), пише “Велико Търново спорт”. Новината потвърди в профила си кметът на Горна Оряховица Николай Рашков.

Ангелов се завръща отново в родния си клуб, като заема поста на подалия оставка Кириакос Георгиу. Оставката на гръцкия наставник снощи е била приета от ръководството на клуба. За последно Сашо Ангелов води до септември миналата година “Севлиево” във Втора лига.

Няма край! Още един отпадна от националния за мачовете в Индонезия