Съперникът на Левски в Лига Европа го играе умряла лисица

0
vaduz zurich
Снимка: fcvaduz.li

Треньорът на Вадуц Роланд Врабец охлади ентусиазма след победата над Цюрих. Той бе категоричен, че нито един от футболистите, които се появиха в петък на терена няма запазено титулярно място в отбора.

„Това бяха футболисти, които играха по-малко в предишната ни контрола срещу Люцерн. Предстоят мачове в Европа с Левски и всеки един от футболистите трябва да е във форма за тях. Не мога да кажа, че съм готов със състава за мачовете с българите“, допълни той.

Врабец също така не уточни дали Садик Вития, който дойде на проби в тима, ще остане във Вадуц и ще бъде картотекиран за мачовете с Левски. Вития му бе предложен от Цюрих и дори записа 45 минути срещу съотборниците си в контролата в петък.

Съперникът на Левски изигра до момента четири контроли, в които записа само една победа – 2:1 над Цюрих. В останалите мачове Вадуц измъкна 0:0 от Люцерн, провали се с 1:6 срещу юношите на Грасхопър и завъртя 1:1 с аматьорите от Хохенемс.

Освен това Врабец също като Делио Роси има проблем с контузени играчи. В последната среща, както и в предишната той не успя да използва Микуш, Зюлюнгьоз, както и Шевалие. Четирима други играчи пък получиха почивка в петък.