Съперник на Лудогорец съвсем я закъса в Испания, сложиха му тройка (ВИДЕО)

0

Реал Сосиедад спечели с 3:1 гостуването си на Еспаньол от петия кръг на Ла Лига.

Гостите поведоха в 18-та минута. След бърза контраатака Микел Оярзабал изведе Жозе на перфектна позиция и нападателят не сбърка сам срещу вратаря на Еспаньол Диего Лопес.

В 34-та минута, след нова светкавична контраатака на баските, Порту преодоля стража Лопес и подаде за Жозе, който на празна врата направи резултата 2:0 за Реал Сосиедад.

През втората част домакините намалиха изоставането си. След хубав пробив отдясно, топката беше пратена успоредно на голлинията на гостите, където бранителят Залдуа си вкара автогол.

Само 4 минути по-късно обаче Александър Исак беше изведен сам срещу Диего Лопес и таранът не сбърка.

По този начин Реал Сосиедад записа трета победа от първите 5 мача през настоящия сезон. Еспаньол, който е в една група с Лудогорец за Лига Европа, пък продължава да затъва. Тимът е на 18-то място с едва 1 победа през сезона и само 4 т.