Съотборник изненада с нови екипи Спартак Склаве

0
spartak sklave
-

В дербито на 4-ия кръг на А ОГ Благоевград – Зона Струма, Спартак Склаве и Спортист Падеш завършиха наравно 1:1. Първата добра възможност за домакините пропусна Илиян Сухарев.В 25-тата минута гостите успяха да поведат в резултата след добър успореден пас на Кирил Дамбов и попадение на Андасаров.Второто полувреме започна със домакински натиск и при една контраатака Даниел Славков успя да намери намиращия се на далечната греда Георги Латровалиев който отбеляза за 1:1.

Двата отбора продължиха да търсят победата и само малкия шанс ги лиши от 3-те точки.За домакините пропуски направиха Славков, Георгиев и Чолтеев.За гостите странична греда уцели Дамбов.През първото полувреме принудително беше сменен Благой Атанасов, който получи контузия.

За този двубой футболистите на Спартак Скраве бяха изненадани с нова екипировка, подарък от съотборника им Илия Чакалов, който в най-скоро време е чакан отново да се завърне на терена.