Съдийски наряди за 3-ия кръг в Югоизточната Трета лига

0
-
-

Съдийски назначения – 3 -ти кръг
Трета лига – Югоизточна група

19.08./Събота/2023 г. – 18:00 часа

ОФК “ Гигант“ (Съединение) – ОФК “ Левски “ (Карлово)

ГС: Николай Запрянов – Пловдив

АС: Георги Димчев – Пловдив

АС: Теодор Цветков – Пловдив

4-ти съдия: Апостол Иванов – Пловдив

Делегат: Тони Пандарски – Пловдив

 

ФК “ Асеновец 2005“ (Асеновград) – ФК “ Секирово “(Раковски)

ГС: Владимир Недялков – Пловдив

АС: Владимир Лазаров – Пловдив

АС: Стоян Петров – Пловдив

4-ти съдия: Кристиян Хубенов – Пловдив

Делегат: Тодор Малинов – Пловдив

 

ФК “ Ямбол 1915“ (Ямбол) – ФК “ Димитровград 1947“ (Димитровград)

ГС: Светослав Лазаров – Бургас

АС: Милен Митев – Стара Загора

АС: Костадин Керацов – Стара Загора

4-ти съдия: Альоша Карамфилов – Ямбол

Делегат: Стоян Вътев – Бургас

 

ФК “ Саяна Хасково“ (Хасково) – ФК “ Розова долина “(Казанлък)

ГС: Мустафа Шефкет – Кърджали

АС: Владимир Хубенов – Кърджали

АС: Исмет Юсеин – Кърджали

4-ти съдия: Валентин Чаушев – Кърджали

Делегат: Владимир Годуманов – Кърджали

 

ОФК “ Несебър“ (Несебър) – ОФК “ Карнобат“ (Карнобат)

ГС: Павлин Тютюнджиян – Бургас

АС: Станимир Илков – Бургас

АС: Димо Стоянов – Бургас

4-ти съдия: Александър Аргиров – Бургас

Делегат: Димчо Кацаров – Бургас

 

ФК “ Сокол“ (Марково) – ФК „ Атлетик“ (Куклен)

ГС: Рюстем Карагарен – Пловдив

АС: Цветан Горанов – Пловдив

АС: Божидар Тодоров – Пловдив

4-ти съдия: Станислав Станчев – Пловдив

Делегат:Стойчо Стоев – Пловдив

 

ФК “ Родопа Смолян“ (Смолян) – ПФК „ Ботев“ II(Пловдив)

ГС: Любомир Александров – Хасково

АС: Станимир Трифонов – Сливен

АС: Денислав Димитров – Сливен

4-ти съдия: Божидар Шуманов – Смолян

Делегат: Николай Бъчваров – Сливен

 

19.08./Събота/2023 г. – 19:00 часа

ФК„ Созопол“ (Созопол) – ПФК “ Локомотив 1926 “ II(Пловдив)

ГС: Иван Петров – Ямбол

АС: Емил Иванов – Ямбол

АС: Стоян Зафиров – Ямбол

4-ти съдия: Мюмюн Сар – Бургас

Делегат: Георги Христов – Ямбол

 

20.08./Неделя/2023 г. – 18:00 часа

ПФК “ Спартак 1947 “ (Пловдив) – ФК “ Сливен“(Сливен)

ГС: Альоша Карамфилов – Ямбол

АС: Владимир Григоров – Ямбол

АС: Яни Дончев – Ямбол

4-ти съдия: Николай Марков – Пловдив

Делегат: Димитър Янев – Ямбол