0
pirin gd
-
-

Отборът на Пирин Гоце Делчев бе на косъм от сензация, но загуби с 31:34 като гост на третия във временното класиране Чардафон в Габрово. Гостите играха много силно и на полувремето водеха със 17:15. През втората част реферите подпряха здраво домакините от Габрово и успяха да обърнат мача.

За домакините най-резултатен бе Димитър Петков с 9 гола във вратата . Райчо Копривленски и Добрин Тунтев реализираха по 9 гола, докато основният реализатор на неврокопчани Георги Георгиев вкара 7.

„Определено съдиите повлияха на развоя на събитията на терена. Просто Н. Колев и В. Топузов ни откъснаха главите. Срещата бе предвидена и за директно телевизионно излъчване, явно е имало защо да не се предава“ – коментира старши треньорът на неврокочани Николай Пиргов.