С 3-ма от мъжете,юношите на Ботев вкараха 8 на Сокол Марково!

0
-
-

Отборът на Ботев Пловдив до 16 години разби Сокол Марково с 8:1 в контролна среща играна на базата на канарчетата днес.
Резултатът за домакините откри Георги Трифонов след асистенция на Крис Добрев. Славчо Шоколаров удвои преднината на жълто-черните. последва гол на гостите за 2:1. Трифонов покачи на 3:1, след като оползотвори отново пас на Добрев. До края на първото полувреме Ботев отбеляза и четвърти гол. Иво Казаков се разписа след асистенция на Стефан Попов. След почивката двамата таланти размениха ролите си, като Попов се разписа след подаване на Казаков. Шестият гол за Ботев Пловдив бе дело на Петър Итов.
Последва нов гол за канарчетата дело на Юсеин Касов. За капак гостите си отбелязаха и автогол, с който направиха резултата 8:1.