Рубен Пинто: Спечелихме важна точка

0
-
-

Полузащитникът на ЦСКА-София Румен Пинто заяви след равенството 3:3 срещу Левски в срещата от 27-ия кръг на българското футболно първенство, че неговият тим не е заслужавал да загуби тази среща, но се надява да бъдат извлечени подходящите поуки.
„Резултатът не е добър, искахме да спечелим. Все пак и не загубихме, и спечелихме важна точка. Сега вече мислим за следващия мач. Работихме здраво през седмицата, но понякога на терена станат и грешки. Футболът не е като Плейстейшън. На терена непрекъснато има различни ситуации. В някои от тях не се справихме, в други – не успяхме. Надявам се да си вземем поуки от тези грешки за следващите срещи.
В началото бяхме много по-добре, в първите 15 минути тотално доминирахме, вкарахме гол, но но не успяхме да затворим мача с още голове. След 20-25 минута нещата се промениха. Левски направи смяна в средата на терена и ние може би не успяхме да се ориентираме добре. След това допуснахме голове и мачът се промени“.