Розова долина с трудна победа над Родопа

0
futbol topka

Отборът на Розова долина победи с 1:0 Родопа в мач от шестия кръг на Югоизточната Трета лига. Единственото попадение отбеляза резервата Деньо Каршаков в началото на втората част.

През първата част домакините постепенно наложиха натиск и се настаниха в половината на гостите, но така и не успяха да реализират попадение.

В началото на втората част Розова долина откри резултата. Ивелин Илиев центрира прострелно в наказателното поле, а Деньо Кършаков засече с гърди и топката влезе във вратата.

9Розова долина : Родопа (Смолян)
Едва в края на мача Родопа погледна по-смело към вратата на домакините, но така и не съумя да организира някаква опасност.

9Розова долина 1:0 Родопа (Смолян)
В последните минути двата тима останаха с по десет души, след като Ивайло Димитров от домакините и Антон Белюков от гостите получиха втори жълти картони. Това обаче не промени особено ситуацията на терена и Розова долина се поздрави с успеха.