Росен Кирилов: Искаме да сме шести, няма да сме доволни от седмото място

0
Снимка: ЦСКА 1948

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Росен Кирилов заяви след загубата от Лудогорец, че „червените“ искат да са шести и няма да са доволни от седмото място.

Първите два гола бяха от индивидуални грешки. Третият гол бе недопустим, като ни вкараха на контраатака, след като се бяхме разбрали да не пресираме високо. До първия гол Лудогорец почти не създаваше ситуации пред нашата врата с изключение на едно положение. Недопустимо е в края на полувремето да ни вкарат такъв гол. Може да се каже, че вторият гол ни пречупи. Самочувствието на играчите спадна значително“, коментира Кирилов.

Ако бяхме успели през първото полувреме да задържим 0:0, през второто Лудогорец щеше да има проблеми.“

Всички големи правят такива грешки, така че няма как да виним Дани Наумов за тази грешка.“

Не може да се оправдаваме с отсъствието на играчи. Имаме равностойни играчи на всеки пост.“

„До 35-ата минута всичко вървеше по план. Не трябваше да допускаме два гола след две индивидуални грешки“, добави той.

„Няма да сме доволни от седмото място. Искаме да сме шести. Остава ни един много тежък мач срещи Локомотив Пловдив, който трябва да го спечелим“, каза още Кирилов.

Кирил Десподов: Рано е да се казва, че сме шампиони