Роналдо продължава да блести: 3 гола за 30 минути!(ВИДЕО)

0
ronaldo
-
-

Кристиано Роналдо отбеляза хеттрик само за 30 минути, а Ал Насър буквално се саморазправи със своя опонент, след като разби Абха с 8:0 като гост в мача от 26-ия кръг на саудитското първенство.

Португалската суперзвезда имаше претенции за дузпа още в 6-ата минута, но реферите подминаха ситуацията.

Кристиано Роналдо постави начало на головата серия в 11-ата минута. Десет минути по-късно той направи резултата 2:0 с второто си попадение в срещата.Садио Мане бе точен в 33-ата минута, а Ал Насър поведе с 3:0.

Кристиано Роналдо оформи своя хеттрик в 42-ата минута, а Сулахийм се разписа за 5:0 в 44-ата минута.
Кристиано Роналдо и Садио Мане бяха сменени на полувремето, но Ал Насър продължи да бележи.Гарееб в 51-ата минута направи резултата 6:0.Ал Елевай вкара още два гола за успеха с 8:0 на Ал Насър в 63-ата и 86-ата минута.

Ал Насър е втори в класирането с 62 точки, като изостава с 12 от лидера Ал Хилал. Абха е предпоследен с 22 точки.

Ето това е гол! Вратар вкара от 80 метра!(ВИДЕО)