Роналдо и компания с нова издънка в С. Арабия(ВИДЕО)

0

В среща от поредния кръг на първенството на Саудитска Арабия Ал Насър не успя да победи непретенциозния Абха на свой терен, завършвайки 2:2.

Ал Насър поведе в резултата още в 3-ата минута, когато се разписа Отавио след пас на Марсело Брозович.Точно преди изтичането на половин час игра Ал Насър удвои, като точен бе Андерсон Талиска, а асистенцията бе на Садио Мане.Въпреки това, Абха не се предаде и в 36-ата минута върна гол след точно изпълнена дузпа от Саад Бгуир.Гостите трябваше да чакат до 2-ата минута на добавеното време, за да нанесат нов удар по амбициите за победа на Роналдо и компания, когато Карл Токо Екамби вкара за 2:2.

Така Ал Насър остана на 3-ото място в таблицата с 19 точки, докато Абха е 15-и със 7 точки.